آرشیو خبر آرشیو خبر

آرشیو مطالب

با تصویت دولت ، سازمان فناوری اطلاعات ایران به سازمان توسعه‌ای تبدیل می‌شود

تغییر اساسنامه سازمان فناوری اطلاعات ایران در کمیسیون اقتصادی دولت به تصویب رسیده و در صورت تصویب در هیئت دولت این سازمان از حالت حاکمیتی خارج و به سازمان توسعه‌ای تبدیل می‌شود .

تاریخ مطلب: 01 بهمن 1396 بازدید ها: 56

بررسی اقدامات و برنامه های دستگاه های ارایه دهنده خدمت در روستاها

در اجرای مواد 67 و 69 قانون برنامه ششم توسعه چهار خدمت سلامت، آموزش، کشاورزی و بانکی و ایجاد وحدت رویه نشست بین دستگاه‌های اجرایی اصلی از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش‌ و پرورش ، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و سایر ذینفعان برگزار شد.

تاریخ مطلب: 01 بهمن 1396 بازدید ها: 41

زیرساخت‌ها و بستر ارتباطی برای استقرار دولت همراه مهیاست

بستر ارتباطی ارائه خدمات دولت بر روی تلفن همراه در تمامی شهرهای کشور با بالاترین کیفیت و بهترین نوع بدون ریالی هزینه برای دولت فراهم است و این‌یک موقعیت منحصربه‌فرد و بزرگ‌ترین فرصت برای دولت است .

تاریخ مطلب: 30 دی 1396 بازدید ها: 62

اطلاعیه مرکز ماهر در خصوص بدافزاری به نام فیلترشکن آمد نیوز

در پی انتشار یک بدافزار در بین کاربران تلفن‌های همراه اندرویدی کشور با عنوان ((فیلترشکن آمدنیوز)) و ادعای انتصاب آن به نهادهای دولتی،‌ بررسی فنی برای شناخت ماهیت و چگونگی عملکرد آن در مرکز ماهر صورت گرفت.

تاریخ مطلب: 28 دی 1396 بازدید ها: 106

 امکان سوءاستفاده برخی وب‌سایت‌ها از توان پردازشی رایانه بازدیدکنندگان استحصال بیت‌کوین

مشاهدات اخیر نشان‌ داده است که شماری از وب‌سایت‌های داخلی وخارجی با سوءاستفاده از توان پردازشی رایانه‌ بازدیدکنندگان خود اقدام به استحصال bitcoin یا سایر ارزهای مجازی می‌نمایند.

تاریخ مطلب: 27 دی 1396 بازدید ها: 114

پیش بینی 500 میلیارد تومان برای توسعه خدمات به کسب و کارهای نوپا

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام اینکه در هیات دولت مصوب شد تا شکایات بدنه دولت از کسب و کارهای نوپا قبل از طرح در مراجع قضایی در کمیته ای به مسوولیت معاونت حقوقی رییس جمهوری مطرح شود، گفت: همچنین با موافقت آقای رییس جمهور قرار شد در طی دو سال پیش رو 500 میلیارد تومان برای تامین منابع مالی توسعه خدمات به کسب و کارهای نوپا که در این عرصه کار می کنند اختصاص پیدا کند.

تاریخ مطلب: 27 دی 1396 بازدید ها: 84

بهبود رتبه شفافیت شرکت مخابرات ایران در بورس

مدیر عامل سابق شرکت مخابرات ایران در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار گفت: «یکی از مهم ترین پارامترهای شرکت های بورس، شفافیت در بورس است که از فروردین 95 تا کنون، شفافیت در صورت های مالی و عملکردی شرکت مخابرات ایران به نحو قابل توجهی افزایش یافته است .»

تاریخ مطلب: 26 دی 1396 بازدید ها: 97

اشتغال جوانان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های حوزه فناوری اطلاعات از الویت های وزارت ارتباطات است

سیاست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حمایت از تمامی کسب‌وکارهایی است که در چارچوب ضوابط و مبتنی بر قواعد بازار خدمت‌رسانی می‌کنند

تاریخ مطلب: 25 دی 1396 بازدید ها: 162

دستورالعمل تامین مالی جمعی کسب و کارهای نوپا منتشر شد

امروز (شنبه) در پی امضای تفاهمنامه میان وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقتصاد و دارایی و تعاون و نماینده وزارت کار و رفاه اجتماعی، جهت تعریف مدل جدیدی برای تامین مالی کسب و کارهای نوپا و توسعه تولید محصولات دانش بنیان، متن دستور العمل آن منتشر شد.

تاریخ مطلب: 24 دی 1396 بازدید ها: 144

امضای تفاهمنامه سرمایه گذاری های خرد در تامین منابع کسب و‌کارهای نوپا

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر اقتصاد و دارایی و نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز (شنبه) تفاهمنامه ای امضا کردند که برپایه آن مدل قانونی برای تامین منابع مالی کسب و‌کارهای نوپا با استفاده از سرمایه های خرد موجود در کشور شکل می گیرد.

تاریخ مطلب: 23 دی 1396 بازدید ها: 142

مطالب تصویری